قوانین و مقررات

دستورالعمل های جامه نو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ثبت سفارش کالا به معنی آگاهی خریدار از قوانین می باشد، بنابراین خریدار موظف است قبل از تکمیل سفارش خود شرایط و مقرارت درج شده در صفحه قوانین (همین صفحه) را مطالعه نماید.

جامه نو متعهد است که کالا را دقیقا مطابق با تصاویر و مشخصات قید شده در سایت بدون هیچ ایرادی به خریدار تحویل دهد.

در زمان تحویل کالا، خریدار باید مطابقت مشخصات کالا و فاکتور آن را با سفارش خود بررسی نماید، در صورتی که کالای ارسال شده مطابق با کالای سفارشی نباشد، خریدار از گرفتن کالا خودداری نماید.

خریدار باید در هنگام تحویل گرفتن سفارش خود، بسته تحویلی را از لحاظ ظاهری بررسی نموده و در صورتی که ایرادی در بسته، به دلیل حمل و نقل نامناسب، مشاهده نمود از تحویل گرفتن و امضا رسید خودداری نماید و مشکل را با بخش پشتیبانی جامه نو در میان بگذارد.

اگر پرداخت به صورت الکترونیکی  باشد، خریدار در زمان تحویل کالا باید کارت شناسایی خود را به همرا داشته باشد. در صورتی که قرار باشد کالای خریداری شده به عنوان هدیه به شخصی غیر از خریدار داده شود، خریدار باید در زمان ثبت سفارش مشخصات تحویل گیرنده را ذکر نماید.

به دلیل جلوگیری از برخی مشکلات و طبق توصیه نیروی انتظامی، کالا در مقابل درب ورودی ساختمان تحویل داده می شود.

گاهی ممکن است به دلیل ترافیک شدید در روز های خاص و یا موارد پیش بینی نشده (تصادف پیک حامل کالا و…) زمان تحویل کالا تغییر کند، در چنین مواقعی جامه نو موظف است تاخیر را به خریدار اطلاع دهد.

بیشتر کالاهای موجود در سایت، تولید مجموعه جامه نو و تولیدکنندگان مرتبط با جامه نو می باشد. موجودی محصولات مجموعه جامه نو که در سایت اعلام می شود، در هرساعت چک شده و اتمام کالا سریعا در سایت منعکس می شود اما اتمام محصولات تولیدکننده های دیگر ممکن است با کمی تاخیر در سایت ثبت شود. جامه نو تمام تلاش خود را انجام می دهد که اطلاعات سایت به سرعت به روز گردد اما در صورتی که قبل از اصلاح موجودی کالا و درج اتمام برای کالا، خریدار اقدام به ثبت سفارش کند، جامه نو این حق را دارد که سفارش را لغو نماید. البته جامه نو در این مواقع به منظور جبران این خطا امتیاز و تخفیفی ویژه برای کاربر در نظر می گیرد.

قوه قهریه

اگر به دلیل شرایط خاص پیش بینی نشده (سیل، زلزله، آتش سوزی، حملات تروریستی و… ) امکان ارسال کالا وجود نداشته باشد، سفارش لغو می شود.

ضمانت بازگشت
در صورتی که کالای خریداری شده از نظر رنگ، طرح و مدل با آنچه که در سایت نمایش داده می شود مغایرت داشته باشد و یا ایرادهایی مانند پارگی، خراشیدگی داشته باشد، خریدار می تواند کالا را مرجوع نماید و جامه نو متعهد است تمامی هزینه ها را جبران نماید. اگر چنین کالایی برای خریدار ارسال شود خریدار ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، ایراد را با بخش پشتیبانی مطرح نماید و ظرف مدت ۷ روز کالا را مرجوع نماید.

قبل از ارسال هر کالا از جنبه های مختلف به طور دقیق و سخت گیرانه توسط جامه نو کنترل می‏ شود تا هیچ کالای ناسالم ارسال نشود اما با این حال، وجود هر گونه ایراد در کالای خریده شده و همچنین عدم تطبیق کالای خریده شده با تصاویر و ویژگی های ذکر شده در سایت این حق را به خریدار می دهد که کالا را مرجوع نموده و تمامی هزینه های انجام شده توسط جامه نو جبران می‏گردد. ایرادات کالا توسط کارشناسان جامه نو بررسی شده و در صورت تایید ایراد، هزینه آن در مدت کمتر از ۴۸ ساعت پرداخت می‏ شود. رضایت و آرامش خاطر کاربران مهم ترین خواسته جامه نو می باشد، در همین راستا در چنین مواقعی (ارسال کالای نامناسب) علاوه بر جبران هزینه های صرف شده توسط کاربران، تخفیفات وامتیازات خاصی نیز برای آنان در نظر خواهد گرفت.