large-20170807162028shop

خرید پوشاک با طرح دلخواه

شاید تا حالا براتون پیش اومده که ی سلبریتی رو با ی تیشرت جذاب دیده باشید و دلتون خواسته مثل اونو داشته باشید، تیشرت چاپ دلخواه این خواسته شما رو عملی میکنه!!. یا ممکنه ی نوشته و جمله خیلی ناب دیده باشید و بخوایین اونو به صورت چاپ شده روی تیشرتتون داشته باشید، اینجا طرح دلخواه خودشو نشون میده. یا حتی ی عکس، ی نماد، تصویر ی شخصیت محبوب و… همه اینها با تیشرت طرح دلخواه در اختیارتون خواهد بود.

شما می توانید هر عکس و طرحی که دوست دارید برای ما ارسال کنید و لباس با همان طرح چاپ شده و ارسال می شود. برای سفارش لباس با طرح دلخواه کافیست که با پشتیبان ار طریق واتس اپ یا تلگرام  ( 09333889253) در ارتباط باشید و طرح مورد علاقه تونو مشخص کنید. هر طرح، عکس و نوشته ای که شما تعیین کنید، روی انواع محصولات موجود مانند تیشرت، هودی، دورس، کوسن، تاپ و بادی زنانه  در سایز و رنگ های مختلف چاپ می شود.

در سایت و پیج اینستاگرام مجموعه (Tarhe_delkhah) بیش از 1300 طرح در رنگ های مختلف موجوده که می تونید هر کدومو خواستید از طریق سایت و یا ارتباط با ادمین ها (تلگرام، واتس اپ و دایرکت اینستاگرام) سفارش بدین.

ارسال

ارسال سفارشات توسط اداره پست (پست پیشتاز) انجام می شود. برای مقصد تهران و کرج امکان ارسال با پیک وجود دارد، در صورت تمایل برای ارسال با پیک، بعد از ثبت سفارش، به پشتیبانی اطلاع دهید. هزینه ارسال با پیک متغییر بوده و به مقصد بستگی دارد.